Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Her Marka Araç

Her Marka Araç

Her Marka Araç Tanoto 2.el'de

Geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'nin en köklü yetkili bayilerinden olan Tanoto, aynı çeşitliliği 2.el araba hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Aradığınız ikinci el araba, hangi model ve marka olursa olsun; tüm araba markaları Tanoto2.el' de yer alıyor ve siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyoruz. Ayrıca, satılık kamyonet, satılık van, satılık minibüs araç alış ve satış hizmeti de sunmaktayız

İkinci el arabada size sunulan geniş seçenekler arasından tercihinizi yaptıktan sonra, uzman kadromuz size istek ve tercihleriniz doğrultusunda yardımcı oluyor. Aracınızın, devir, ruhsat, noter satış, kasko ve trafik sigortası işlemleri, uzman kadrolarımız tarafından takip ediliyor. Tüm işlemleriniz yetkililerimiz tarafından tek seferde yapılarak, aracınız size teslim ediliyor.

Tanoto 2.el kapsamında;

Türkiye'nin önder markasının sunduğu kaliteli ve güvenilir ikinci el araba hizmetleri sayesinde, her marka ikinci el arabaya kolaylıkla sahip oluyorsunuz.

Elinizdeki satılık araba her ne marka olursa olsun, içiniz rahat olarak değerlendiriyorsunuz; takas alternatiflerinden faydalanıyorsunuz.

Uzman kadrolarımız, sizin yerinize tüm satış öncesi ve sonrası işlemlerinizi, noter satış, ruhsat, devir, trafik sigortası ve kasko işlemlerini yürütüyor ve tek seferde sizleri yormadan zahmetsizce hizmet olanağı sağlıyoruz.